Zanghid Dynasty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zanghid Dynasty

Zanghid Dynasty klanımızın forumuna hoşgeldiniz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Neredesiniz

2 posters
YazarMesaj
Divan-i Harp
Recruit
Recruit

Neredesiniz Empty
MesajKonu: Neredesiniz   Neredesiniz Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 10:01 pm

Selamun Aleyküm gencler,

yahu Gencler nerelerdesiniz. Ne lobby de nede Forumda hic bir aktiviteniz yok. Ne sesiniz var nede görüntünüz. Yanlis anlamayin ama ya sizin Klan anlayisiniz biraz farkli, yada Zhangis artik saadece forum üstü var. Sizi cok uzun süredir lobbyde hic görmedim. Forumdaki en aktuel yazida bundan 2 hafta öncesine ait. Forumuda yetim birakmissiniz ama gördügüm kadari TW-Turkiye forumundan günlük eksik olmuyorsunuz. Hadi hayirlisi.

Insallah sizleri Lobbyde görmek nasip olur.

Hepinize hayirli günler.
Mameluke
Atabeg
Atabeg
Mameluke

Neredesiniz Empty
MesajKonu: Geri: Neredesiniz   Neredesiniz Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 2:41 pm

Divan-i Harp demiş ki:
Selamun Aleyküm gencler,

yahu Gencler nerelerdesiniz. Ne lobby de nede Forumda hic bir aktiviteniz yok. Ne sesiniz var nede görüntünüz. Yanlis anlamayin ama ya sizin Klan anlayisiniz biraz farkli, yada Zhangis artik saadece forum üstü var. Sizi cok uzun süredir lobbyde hic görmedim. Forumdaki en aktuel yazida bundan 2 hafta öncesine ait. Forumuda yetim birakmissiniz ama gördügüm kadari TW-Turkiye forumundan günlük eksik olmuyorsunuz. Hadi hayirlisi.

Insallah sizleri Lobbyde görmek nasip olur.

Hepinize hayirli günler.
ALLAH ' ın izni ile bu aydan sonra büyük bi akın olcak
Divan-i Harp
Recruit
Recruit

Neredesiniz Empty
MesajKonu: Geri: Neredesiniz   Neredesiniz Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 6:32 pm

insallah ömer.

Su an her turnuva Retro MP de oluyor. Eger Hazirlik icin Replay isterseniz postalayabilirim.

Görüsmek üzere.
Divan-i Harp
Recruit
Recruit

Neredesiniz Empty
MesajKonu: Geri: Neredesiniz   Neredesiniz Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 7:38 pm

yahu gencler

yaz tatili bitti seni sömestir basliyacak, Zhangidden hic ses seda yok. Adeta Foruma kilitlenip kalmissiniz.
Mameluke
Atabeg
Atabeg
Mameluke

Neredesiniz Empty
MesajKonu: Geri: Neredesiniz   Neredesiniz Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 12:50 am

artık daha ciddi davranmak gerek çok boşladıalr klanı e tabii bizimde hatamız yok değil pek ilgilenmedik vizeydi finaldi neyse artık herkese bi kes sorcam gerisi malum

Neredesiniz
1 sayfadaki 1 sayfası